03 апр.

Фаніян прокоментував вражаючу форму Богачука

В інтерв’ю Tribuna.com, чемпіон WBF у першій напівсередній вазі (до 63,5 кг) Арам Фаніян (24-2, 6 КО) поділився думками про перемогу українця Сергія Богачука (24-1, 23 КО) над Браяном Мендосою (22-4, 16 КО).

«Я знав, що бій пройде всю дистанцію, адже, якщо ви читали моє інтерв’ю перед поєдинком, то саме такий прогноз я і дав. Якщо чесно, мені цей бій дуже сподобався. В рингу були два справді гарних боксери, які видали круту дуель. Але, в першу чергу, щоб бій був яскравим, постарався Сергій.

В поєдинку з Мендосою Богачук показав просто неймовірну фізичну готовність. Він, в принципі, завжди славився тим, що має гарні фізичні дані, але через те, що раніше він найбільше боксував 8 раундів, то ми не могли перевірити його на 12-раундовій дистанції. І ось перевірили. Висновок такий, що якби потрібно було боксувати не 12, а 15 раундів, Богачук би і їх провів в такому ж темпі.

Після цієї перемоги Богачук вийшов на дуже серйозний рівень у своїй ваговій категорії, і те, що BoxRec вже розмістив його на п’ятій сходинці, є цьому підтвердженням. Мендоса – дуже хороший боксер, він досвідчений, але Сергій достатньо легко з ним впорався, чим продемонстрував свій рівень.

Його слова після бою чула вся Україна. Було видно, що це було від щирого серця. Богачук – справжній козак, який бореться за Україну на рингу», – сказав Фаніян.

У ніч на 31 березня у США, Сергій Богачук зустрівся з американцем Браяном Мендосою у поєдинку за титул «тимчасового» чемпіона WBC.

За результатами дванадцяти раундів, Богачук переміг одностайним рішенням суддів та завоював титул.

Це перший бій в кар’єрі Богачука, в якому він пройшов усі дванадцять раундів.

Поддержка